Jak opowiadać o miłości i namiętności?

Jak opowiadać o miłości i namiętności?

Czy da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie? Oczywiście, że nie, ponieważ wszystko tak naprawdę zależy od tego z jakim autorem mamy do czynienia. Niektórzy pisarze są w tym tacy dobrzy, że nic od siebie dodatkowego nie trzeba dodawać. Są też tacy autorzy, którzy w ogóle za takie opowieści nie powinni się brać, ponieważ są w stanie zepsuć wrażenia czytelnika. Do jakich autorów zalicza się Laila Shukri? Zdecydowanie do tych pierwszych. Niesamowita autorka zaprasza do przeczytania swojej najnowszej książki pt. “Perska niepewność” (https://www.taniaksiazka.pl/perska-niepewnosc-laila-shukri-p-1530733.html).

Książki w orientalnych klimatach

Chyba nie ma takiej osoby, która nie przeczytałaby chociażby jednej książki Laili Shukri. Autorka ma na swoim koncie wiele niesamowitych książek. Cykl perski to jej kolejna propozycja. Do tej pory ukazało się sześć książek w tej serii. “Byłam kochanką arabskich szejków”, “Byłam służącą w arabskich pałacach”, “Jestem żoną szejka”, “Jestem żoną terrorysty” – to tylko niewielka część książek, jakie ta autorka ma na swoim koncie. Nikt tak naprawdę nie wie, jak ma na imię naprawdę ta autorka. Wiadomym jest, że jest Polka, ale to wszystko, co można o niej powiedzieć. Laila Shukri jest żoną arabskiego szejka. Podobno nawet jej mąż nie wie, że jego żona na co dzień pisze. Prawo arabskie dla kobiet jest nieubłagane, dlatego lepiej, aby autorka nie publikowała swoich prawdziwych danych. Zadba o swoje bezpieczeństwo, a my – jako wierni czytelnicy – będziemy mogli cieszyć się niesamowitym klimatem jej powieści. Czas na to, aby lepiej poznać “Perską niepewność“.

W poszukiwaniu szczęścia

Główna bohaterką jest Joanna, która chyba wciąż poszukuje swojego szczęścia. Tak jej się przynajmniej wydaje. Kobieta planowała rozpocząć życie na Bali, przy boku Richarda. Myślała, że w końcu tam będzie mogła odżyć. Ale nie było jej to dane. Musiała nagle opuścić Bali. Teraz wiedzie życie z mężem, który ją cały czas gnębi. Nie jest jej łatwo. Do tego wybucha pandemia, która wpływa na pogorszenie się jej sytuacji. Joanna żyje w wielkiej niepewności. W szczególności, że nie ma żadnych wiadomości od Richarda. Czy to była prawdziwa miłość? Joanna już sama nie wie co ma myśleć o całej sytuacji. Podczas pewnego przyjęcia, kobieta poznaje pewnego mężczyznę, który jest nie tylko przystojny, ale także bardzo inteligentny. Bohaterka czuje wielki ogień pożądania i jak się wkrótce okazuje – nie waha się go zaspokoić. Wybucha gorący i płomienny romans. Tylko czy Joanna może pozwolić sobie na takie rzeczy? W końcu jest mężatką.